جوان وی پی ان

ارائه دهنده خدمات فیلترشکن با سرعت بالا و قیمت مناسب

الگوریتم جدید گوگل Domin و Page Authority

الگوریتم جدید گوگل Domin و Page AuthorityReviewed by جوان نت on Oct 23Rating:

الگوریتم جدید گوگل Domin و Page Authority

با توجه به اینکه الگویتم جدید گوگل عوض شده است و بر اساس Domin , Page Authority نوشته شده است لازم دیدیم تا توضیحاتی را برای شما دوستان ارائه دهیم :

شما یک مزیت رقابتی بزرگ به طور منظم تمیز کردن مشخصات لینک خود را به دست آورید. در تجربه من، این چیزی است که اکثر طراحان سایت های اینترنتی انجام می دهند با هر نظم است. مطمئنا، من از مدیران سایت در تمیز کردن با انتقام درگیر، اما آن را تنها پس از آنها از رکود مجازات الگوریتم و یا تجربه قلب توقف از یک ضربه پنالتی دستی تجربه کرده ام.

توضیح میدهد که چگونه به حذف لینک دهنده سمی است خارج از محدوده این مقاله، بنابراین اجازه دهید به شما اشاره به برخی از منابع است. این فیلم دانشگاه ترافیک جوانه میانبر کمک می کند تا شما را در درک که آیا شما در معرض خطر برای مجازات، و این مقاله در بهبود مجازات شما نشان می دهد دقیقا همان چیزی شما نیاز به انجام به تمیز کردن مشخصات لینک خود را (حتی اگر شما جریمه نشده است) .

سن دامنه

برای پیدا کردن سن یک دامنه، شما می توانید با استفاده از دامنه ابزار سن رایگان ارائه شده توسط Webconfs.com.

سن دامنه به صورت خودکار به اقتدار دامنه ترجمه، با این حال. اگر دامنه می افتد را به خرابی، حفظ تکنیک های جستجوگرها منسوخ شده، فاقد محتوای تازه، و یا ایجاد یک مشخصات لینک cruddy، از آن خواهد DA یا Domin , Page Authority خود را از دست.

همانطور که شما دنبال بازاریابی محتوا، شما به تدریج افزایش DA یا Domin , Page Authority خود را ببینید. نکته من این است که مدت زمان لازم. صبور باش. برنده SEO در یک روز اتفاق می افتد است. آنها در دراز مدت اتفاق می افتد.

نتیجه

شما مقدار زیادی از محتوا را پیدا کنید در جای دیگر در وب است که توضیح می دهد که چگونه شما باید DA یا Domin , Page Authority خود را بهبود بخشد. برخی از آن بسیار خوب است.

محتوای بهتر به معنای همه چیز بهتر شود. شما می توانید اقتدار دامنه خود را بهبود بخشد. این همه در مورد مطالب خود را است.

چه عواملی شما را دیده اند که قدرت دامنه خود را تحت تاثیر قرار دهد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای ورود به فروشگاه اینجا کلیک کنید
CLOSE ADS
برای خرید آنلاین کلیک کنید
برای ورود به فروشگاه اینجا کلیک کنید