جوان وی پی ان

ارائه دهنده خدمات فیلترشکن با سرعت بالا و قیمت مناسب

علامت کریو چیست؟ – خرید کریو

علامت کریو چیست؟ - خرید کریوReviewed by جوان نت on Oct 15Rating:

علامت کریو چیست؟ – خرید کریو

خرید کریو از جوان وی پی ان به صورت آنلاین و تضمینی

علامت کریو یک نوع حرف اضافه است که هم جداکننده آدرس و نام سرور است و هم هیچگاه با دیگر حروف اشتباه گرفته نمی شود.

تاملینسون درباره انتخاب این علامت کریو می گوید:
” به کیبورد نگاه کردم، و فکر کردم: چه چیزی را می‌توانم انتخاب کنم که با بقیه حرف‌ها اشتباه گرفته نشود؟ اگر فردی وجود داشت که در نامش حرف فیلترشکن وجود داشت این علامت کریو انتخاب مناسبی نیست، اما خوشبختانه این علامت کریو جزو حروف الفبا نیست و به نظر مناسب است. علامت کریو‌های دیگری مانند کاما، اسلش، پرانتز، خط تیره و براکت را ممکن است افراد در نام کاربری خود به کار ببرند، به این ترتیب تنها سه یا چهار کاراکتر باقی می‌ماند و فیلترشکن به نظر مناسب ترین آنهاست. همچنین این علامت کریو که at خوانده می‌شود مشخص می‌کند که نام کاربری در چه سروری واقع است.”
همچنین چند نکته جالب دیگر هم در مورد تاریخچه ایمیل وجود دارد:

– تاملینسون برای “بولت برانک” و “نیومن” کار می‌کرد که در واقع یک شرکت مهندسی بوستونی بود که طراحی اصلی سخت‌افزار و نرم‌افزار آرپانت، شکل اولیه اینترنت امروزی محسوب می‌شود. تمامی اختراعات او در این شرکت انجام گرفته است.
– اولین سرور ایمیل در سال ۱۹۶۱ میلادی راه‌اندازی شد که به وسیله آن کاربران می‌توانستند توسط سرور به یکدیگر پیام ارسال کنند. در واقع پیام‌ها هیچگاه از سرور اصلی خارج نمی شدند و کاربران تنها پس از لاگین کردن قادر به دریافت و مشاهده پیام ها بودند.
– برای قرار دادن فیلترشکن در آدرس ایمیل، تاملینسون می‌بایست برنامه خود را به تمامی سایت‌های آرپانت ارسال می‌کرد که خوشبختانه در آن زمان یعنی سال ۱۹۷۲ میلادی تنها ۱۲ سایت دیگر در دنیا وجود داشت!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *